Vijesti:
  1. Zrinjski je prvak BiH
  2. Igrutinović: Idemo u Laktaše maksimalno rasterećeni
  3. Finale 3. utakmica: Pobjeda nad Igokeom
  4. Vlašić: Dat ćemo sve od sebe, Zrinjski korner od 18 sati
  5. Finale 2. utakmica: Poraz od Igokee

Posljednji rezultati

23. svibnja 2018.
SD Laktaši
KK Igokea
73 / 77
win
HKK Zrinjski
19. svibnja 2018.
SD Bijeli Brijeg
win
HKK Zrinjski
71 / 65
KK Igokea
16. svibnja 2018.
SD Laktaši
win
KK Igokea
80 / 59
HKK Zrinjski
23. svibnja 2018.
Zrinjski je prvak BiH

Zrinjski je večeras u četvrtoj finalnoj utakmici slavio u Laktašima protiv Igokee i osvojio prvi povijesni naslov prvaka BiH.

22. svibnja 2018.
Igrutinović: Idemo u Laktaše maksimalno rasterećeni

Pred košarkašima Zrinjskog sutra je četvrta utakmica finalne serije Prvenstva BIH.

19. svibnja 2018.
Finale 3. utakmica: Pobjeda nad Igokeom

Večeras su se u grotlu dvorane na Bijelom Brijegu u trećoj utakmici finalne serije za košarkaškoga prvaka BiH sastali HKK Zrinjski i KK Igokea.

18. svibnja 2018.
Vlašić: Dat ćemo sve od sebe, Zrinjski korner od 18 sati

Momčad Zrinjskog sutra učekuje treća utakmica koja će odlučiti tijek finalne serije između HKK Zrinjski i KK Igokea (1-1).

16. svibnja 2018.
Finale 2. utakmica: Poraz od Igokee

U drugoj utakmica finalne serije za košarkaškoga prvaka BiH momčad Zrinjskog poražena je u Laktašima

15. svibnja 2018.
Miličević: Vjerujem u momčad idemo dati sve od sebe

Pred košarkašima Zrinjskog u srijedu je druga utakmica finalne serije playoffa Prvenstva BiH.

14. svibnja 2018.
Liga HercegBosne: Dvije vezane pobjede za omladinske kategorije

Protekli tjedan odigrane su dvije zaostale utakmice lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne

3. travnja 2018.
Liga mladih: Pobjede predkadeta i kadeta nad Tomislavom

U okviru 21.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je pobjede nad Tomislavom

26. ožujka 2018.
Zrinjski II slavio protiv Tomislava, double-double Zlomislića

Za vikend je odigrano 16. kolo prvenstva KS HercegBosna za muškarce

19. ožujka 2018.
Liga mladih: Polovičan uspjeh u Rami

U okviru 18.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je polovičan uspjeh  u Rami. 

19. ožujka 2018.
Kadeti treći na međunarodnom tuniru u Fojnici

Kadetska momčad HKK Zrinjski za vikend je nastupila na jakom Međunarodnom turniru povodom dana Općine Fojnica.

15. ožujka 2018.
Kadetska momčad sudionik jakog međunarodnog turnira u Fojnici

Kadetska momčad HKK Zrinjski nastupit će za vikend na jakom košarkaškom turniru u Fojnici.

14. travnja 2018.
Sven Smajlagić: Cijela momčad ima samo jedan cilj – titula prvaka BiH

Velike ambicije imaju košarkaši Zrinjskog za ovu sezonu. Pokazuju to i rezultati, ali i igrački kadar kojim trener Hrvoje Vlašić raspolaže.

5. ožujka 2018.
Filip Novak: Imamo kadetsku selekciju koja je dosta talentirana

Filip Novak trener je kadetske momčadi, voditelj mini basket škole košarke u HKK Zrinjski te apsolvent Fizičke kulture na FPMOZ-u Sveučilišta u Mostaru

23. veljače 2018.
Franko Tomić: Cilj mi je obući dres prvog tima Zrinjskog i reprezentacije

Hrvatski košarkaški klub Zrinjski nastavlja sa projektom predstavljanja mladih košarkaških nada kluba koji će za zadatak imati predstaviti mlade košarkaše široj javnosti.

21. veljače 2018.
Vlado Perić: Plan je da u narednim godinama u prvoj ekipi bude što više domaćih igrača

Vlado Perić trener je predkadetske momčadi te voditelj škola košarke u HKK Zrinjski.

8. veljače 2018.
Vlašić i Marić gostovali u emisiji 1 na 1 Radija HercegBosne

Gosti sportske emisije 1 na 1 Radija HercegBosne bili su trener Hrvoje Vlašić i izvršni dopredsjednik Igor Marić.

31. siječnja 2018.
Igor Marić: U narednim godinama očekujemo jači i stabilniji HKK Zrinjski

Igor Marić je uspješni poduzetnik i dopredsjednik HKK Zrinjski. Plemići igraju sjajno ove godine i pravi je trenutak za razgovor sa dopredsjednikom kluba.

PosEkipaWLPTSDIFF
1.HKK Zrinjski731772
2.KK Igokea731770
3.KK Royal Bosna551519
4.OKK Spars4614-43
5.KK Kakanj4614-92
6.HKK Široki3713-48
view all
PosEkipaWLPTSDIFF
1.KK Borac Čačak16638168
2.KK Krka15737154
3.KK Primorska15737143
4.KK Vršac15737127
5.KK Rogaška1393554
6.KK Lovćen12103473
7.HKK Zrinjski12103423
8.KK Split10123218
9.KK Teodo91331-32
10.KK Dynamic81430-68
11.KK Royal Bosna61627-85
12.KK Ohrid12123-555
view all