Vijesti:
  1. Mini basket druženje za kraj sezone
  2. Robert Soldo na spisku U18 reprezentacije Bosne i Hercegovine
  3. Pajić i Zlomislić potpisali prve profesionalne ugovore
  4. Hrvoje Vlašić: Čovjek koji je donio najveći uspjeh mostarske košarke
  5. Kadeti za vikend na Državnom prvenstvu u Sarajevu

Posljednji rezultati

23. svibnja 2018.
SD Laktaši
KK Igokea
73 / 77
win
HKK Zrinjski
19. svibnja 2018.
SD Bijeli Brijeg
win
HKK Zrinjski
71 / 65
KK Igokea
16. svibnja 2018.
SD Laktaši
win
KK Igokea
80 / 59
HKK Zrinjski
19. lipnja 2018.
Mini basket druženje za kraj sezone

HKK Zrinjski u ponedjeljak je organizirao zajedničko druženje Minibasket škole košarke te njihovih roditelja.

19. lipnja 2018.
Robert Soldo na spisku U18 reprezentacije Bosne i Hercegovine

Mladi košarkaš Zrinjskog Robert Soldo nalazi se na širem spisku igrača U18 reprezentacije za Europsko prvenstvo koje će se od 28. srpnja do 5. kolovoza u držati u Latviji

15. lipnja 2018.
Pajić i Zlomislić potpisali prve profesionalne ugovore

Omar Pajić i Ivan Zlomislić danas su potpisali prve profesionalne ugovore za HKK Zrinjski

30. svibnja 2018.
Hrvoje Vlašić: Čovjek koji je donio najveći uspjeh mostarske košarke

Mostar je oduvijek bio sportski grad… Već je postalo glupo ponavljati koliko je talenata ovdje rođeno i kako tradicionalno ovdje slavimo titule.

29. svibnja 2018.
Kadeti za vikend na Državnom prvenstvu u Sarajevu

Kadetska momčad Zrinjskog za vikend će nastupiti na završnici Državnog prvenstva u Sarajevu.

28. svibnja 2018.
Premijer Nevenko Herceg primio HKK Zrinjski

Dr. sc. Nevenko Herceg, predsjednik Vlade Hercegovačko-neretvanske županije danas je, u povodu osvajanja naslova košarkaškog prvaka BiH, primio izaslanstvo Hrvatskog košarkaškog kluba „Zrinjski“ Mostar.

19. lipnja 2018.
Mini basket druženje za kraj sezone

HKK Zrinjski u ponedjeljak je organizirao zajedničko druženje Minibasket škole košarke te njihovih roditelja.

29. svibnja 2018.
Kadeti za vikend na Državnom prvenstvu u Sarajevu

Kadetska momčad Zrinjskog za vikend će nastupiti na završnici Državnog prvenstva u Sarajevu.

14. svibnja 2018.
Liga HercegBosne: Dvije vezane pobjede za omladinske kategorije

Protekli tjedan odigrane su dvije zaostale utakmice lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne

3. travnja 2018.
Liga mladih: Pobjede predkadeta i kadeta nad Tomislavom

U okviru 21.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je pobjede nad Tomislavom

26. ožujka 2018.
Zrinjski II slavio protiv Tomislava, double-double Zlomislića

Za vikend je odigrano 16. kolo prvenstva KS HercegBosna za muškarce

19. ožujka 2018.
Liga mladih: Polovičan uspjeh u Rami

U okviru 18.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je polovičan uspjeh  u Rami. 

30. svibnja 2018.
Hrvoje Vlašić: Čovjek koji je donio najveći uspjeh mostarske košarke

Mostar je oduvijek bio sportski grad… Već je postalo glupo ponavljati koliko je talenata ovdje rođeno i kako tradicionalno ovdje slavimo titule.

14. travnja 2018.
Sven Smajlagić: Cijela momčad ima samo jedan cilj – titula prvaka BiH

Velike ambicije imaju košarkaši Zrinjskog za ovu sezonu. Pokazuju to i rezultati, ali i igrački kadar kojim trener Hrvoje Vlašić raspolaže.

5. ožujka 2018.
Filip Novak: Imamo kadetsku selekciju koja je dosta talentirana

Filip Novak trener je kadetske momčadi, voditelj mini basket škole košarke u HKK Zrinjski te apsolvent Fizičke kulture na FPMOZ-u Sveučilišta u Mostaru

23. veljače 2018.
Franko Tomić: Cilj mi je obući dres prvog tima Zrinjskog i reprezentacije

Hrvatski košarkaški klub Zrinjski nastavlja sa projektom predstavljanja mladih košarkaških nada kluba koji će za zadatak imati predstaviti mlade košarkaše široj javnosti.

21. veljače 2018.
Vlado Perić: Plan je da u narednim godinama u prvoj ekipi bude što više domaćih igrača

Vlado Perić trener je predkadetske momčadi te voditelj škola košarke u HKK Zrinjski.

8. veljače 2018.
Vlašić i Marić gostovali u emisiji 1 na 1 Radija HercegBosne

Gosti sportske emisije 1 na 1 Radija HercegBosne bili su trener Hrvoje Vlašić i izvršni dopredsjednik Igor Marić.

PosEkipaWLPTSDIFF
1.HKK Zrinjski731772
2.KK Igokea731770
3.KK Royal Bosna551519
4.OKK Spars4614-43
5.KK Kakanj4614-92
6.HKK Široki3713-48
view all
PosEkipaWLPTSDIFF
1.KK Borac Čačak16638168
2.KK Krka15737154
3.KK Primorska15737143
4.KK Vršac15737127
5.KK Rogaška1393554
6.KK Lovćen12103473
7.HKK Zrinjski12103423
8.KK Split10123218
9.KK Teodo91331-32
10.KK Dynamic81430-68
11.KK Royal Bosna61627-85
12.KK Ohrid12123-555
view all