Vijesti:
  1. Petrić: Znamo koji nam je cilj, dat ćemo sve od sebe za pobjedu
  2. Liga za prvaka: Pobjeda nad Spars
  3. Ramljak: Ostaviti ćemo zadnji atom snage na terenu da osiguramo prvo mjesto uoči playoffa
  4. Liga za prvaka: Poraz od Širokog
  5. Sven Smajlagić: Cijela momčad ima samo jedan cilj – titula prvaka BiH

Posljednji rezultati

21. travnja 2018.
ŠKPC Skenderija
KK Royal Bosna
HKK Zrinjski
18. travnja 2018.
SD Bijeli Brijeg
win
HKK Zrinjski
91 / 75
OKK Spars
14. travnja 2018.
Dvorana Pecara
win
HKK Široki
95 / 80
HKK Zrinjski
20. travnja 2018.
Petrić: Znamo koji nam je cilj, dat ćemo sve od sebe za pobjedu

Košarkaši Zrinjskog za vikend će na gostovanju kod Bosne nastaviti borbu za bodove u okviru Lige za prvaka Košarkaškog saveza BiH.

18. travnja 2018.
Liga za prvaka: Pobjeda nad Spars

Večeras su košarkaši HKK Zrinjski na svom parketu dočekali momčad KK Spars.

17. travnja 2018.
Ramljak: Ostaviti ćemo zadnji atom snage na terenu da osiguramo prvo mjesto uoči playoffa

Momčad Zrinjskog trenutno je vodeća momčad Lige za prvaka KS BiH te u srijedu na svom parketu dočekuje Sparse.

14. travnja 2018.
Liga za prvaka: Poraz od Širokog

U okviru sedmog kola Lige za prvaka košarkakog prvenstva BiH odigran je Hercegovački derbi između Širokog i Zrinjskog

14. travnja 2018.
Sven Smajlagić: Cijela momčad ima samo jedan cilj – titula prvaka BiH

Velike ambicije imaju košarkaši Zrinjskog za ovu sezonu. Pokazuju to i rezultati, ali i igrački kadar kojim trener Hrvoje Vlašić raspolaže.

13. travnja 2018.
Ali Demić se uspješno oporavlja

Ali Demić se uspješno oporavlja od teške ozljede, koju je zadobio u utakmici protiv Kaknja u prvom kolu Lige za prvaka.

3. travnja 2018.
Liga mladih: Pobjede predkadeta i kadeta nad Tomislavom

U okviru 21.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je pobjede nad Tomislavom

26. ožujka 2018.
Zrinjski II slavio protiv Tomislava, double-double Zlomislića

Za vikend je odigrano 16. kolo prvenstva KS HercegBosna za muškarce

19. ožujka 2018.
Liga mladih: Polovičan uspjeh u Rami

U okviru 18.kola lige mladih Košarkaškog saveza Herceg Bosne omladinski pogon ubilježio je polovičan uspjeh  u Rami. 

19. ožujka 2018.
Kadeti treći na međunarodnom tuniru u Fojnici

Kadetska momčad HKK Zrinjski za vikend je nastupila na jakom Međunarodnom turniru povodom dana Općine Fojnica.

15. ožujka 2018.
Kadetska momčad sudionik jakog međunarodnog turnira u Fojnici

Kadetska momčad HKK Zrinjski nastupit će za vikend na jakom košarkaškom turniru u Fojnici.

5. ožujka 2018.
Liga HercegBosne: Pobjeda nad Širokim II

Za vikend je odigrano 15. kolo prvenstva KS HercegBosna za muškarce

14. travnja 2018.
Sven Smajlagić: Cijela momčad ima samo jedan cilj – titula prvaka BiH

Velike ambicije imaju košarkaši Zrinjskog za ovu sezonu. Pokazuju to i rezultati, ali i igrački kadar kojim trener Hrvoje Vlašić raspolaže.

5. ožujka 2018.
Filip Novak: Imamo kadetsku selekciju koja je dosta talentirana

Filip Novak trener je kadetske momčadi, voditelj mini basket škole košarke u HKK Zrinjski te apsolvent Fizičke kulture na FPMOZ-u Sveučilišta u Mostaru

23. veljače 2018.
Franko Tomić: Cilj mi je obući dres prvog tima Zrinjskog i reprezentacije

Hrvatski košarkaški klub Zrinjski nastavlja sa projektom predstavljanja mladih košarkaških nada kluba koji će za zadatak imati predstaviti mlade košarkaše široj javnosti.

21. veljače 2018.
Vlado Perić: Plan je da u narednim godinama u prvoj ekipi bude što više domaćih igrača

Vlado Perić trener je predkadetske momčadi te voditelj škola košarke u HKK Zrinjski.

8. veljače 2018.
Vlašić i Marić gostovali u emisiji 1 na 1 Radija HercegBosne

Gosti sportske emisije 1 na 1 Radija HercegBosne bili su trener Hrvoje Vlašić i izvršni dopredsjednik Igor Marić.

31. siječnja 2018.
Igor Marić: U narednim godinama očekujemo jači i stabilniji HKK Zrinjski

Igor Marić je uspješni poduzetnik i dopredsjednik HKK Zrinjski. Plemići igraju sjajno ove godine i pravi je trenutak za razgovor sa dopredsjednikom kluba.

PosEkipaWLPTSDIFF
1.KK Igokea621486
2.HKK Zrinjski621478
3.KK Royal Bosna441210
4.OKK Spars3511-34
5.KK Kakanj3511-77
6.HKK Široki2610-63
view all
PosEkipaWLPTSDIFF
1.KK Borac Čačak16638168
2.KK Krka15737154
3.KK Primorska15737143
4.KK Vršac15737127
5.KK Rogaška1393554
6.KK Lovćen12103473
7.HKK Zrinjski12103423
8.KK Split10123218
9.KK Teodo91331-32
10.KK Dynamic81430-68
11.KK Royal Bosna61627-85
12.KK Ohrid12123-555
view all