Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu dočekali momčad KK Kakanj.
Utakmicu je pratilo oko 200 navijača Zrinjskog koji su ne kraju morali gledati još jedan poraz svojih ljubimaca.

Prva četvrtina otišla je na stranu gostiju rezultatom 19:22.
U drugoj Plemići lome goste iz Kaknja, te preuzimaju igru i rezultat. Na poluvremenu HKK Zrinjski vodi rezultatom 46:41.

U trećoj četvrtini vodila se izjednačena borba, u kojoj su gosti prije zadnjeg dijela uspjeli stići, pa i prestići prednost Zrinjskog. U zadnju četvrtinu ulazi se vodstvom gostiju 62:64.

Gosti drže prednost prve tri minute zadnje četvrtine, a onda Zrinjski koševima Princa i Tuljkovića dolazi do poravnanja 68:68.

Princ trojkom dovodi Zrinjski do vodstva 71:68, a malo zatim Plemići imaju 75:70. Gosti prave seriju od 6:0 za 75:76, ali se Plemići opet vraćaju koševima Šamadana i Tuljkovića na 80:76. Dedić vraća goste trojkom u igru za 80:79, a do kraja je ostalo 17. sekundi. Gilja ima dva slobodna koja promašuje, a Maksimović pogađa za novo vodstvo gostiju i pobjedu 80:81.